עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ארנקים
תיקים לנשים

למה תיקים ?

27/05/2013 21:32
Biagini Bags

למה תיקי נשים ?


תיקי נשים כיום משמשים כאביזר לא פחות חשוב מחולצה מכנס ונעל, ואם להיות קנה לטעמי תיק נשים נותן את החותם הסופי לההופעה של האשה.


אם נעצור לרגע ונחשוב למעשה למה תיקים אז נבין שהתיקים, מלווים אותנו,וליוו אותנו, בכל מקום מאז ומעולם, כבר כשהיינו תינוקות אמא לקחה אותנו לגינה, לטיפת חלב, ולכל מקום אם תיק שהכיל בתוכו חיתולים, מוצץ, ובמבה, אחר כך התבגרנו מעט והלכנו לגן, אם תיק לספר, תיק לאוכל, ובחופש הגדול אם תיק לקייטנה, בכיתה א' חגננו אם התיק הראשון לגדולים, התיקים גם ליוו אותנו, לחוג כדור סל ,כדורגל, בלט , תיכון, צבא,אוניברסיטה קרירה, וכו למעשה התיקים נמצאים בכל שלב, תחום, ועניין בחיינו.

התיקים כמו כמעט בכל תחום מלווים בסגנונות שונים, מסווגים למינים, ורווגונים מאוד, יש תיקים לגברים, שמאופיינים בד''כ בצבעים כהים, ועמוקים כגון, קפה, שחור, חום כהה,כחול עמוק,בתחום הגברי יש לכלול תיקי עסקים מעור, ארנקי גברים, תרמילים, תיקי גב, תיקי ספורט.

תיקים לילדים, בד''כ מאופיינים בצבעים עזים יותר, זוהרים ''צועקים'', ומשלבים הרבה מאוד דמויות מותגים מהטלוויזיה, כמו ספיידרמן, ברבי,בובספוג, שתורמים רבות למכירת התיקים, בקטגוריה זו ניתן לכלול תיקי גב, תיקי ספורט, ותיקי מותג מתבגרים.

תיקים לנשים, מאופיינים בד''כ בצבעים רכים נשיים ונועזיים גם יחד, לבן, קרם, ורוד, אך עדיין גם בתחום תיקי נשים צבע השחור תמיד מנצח.

בקטגוריית התיקים לנשים אפשר לכלול תיקי עור, תיקי יד, תיקי כתף, תיקי אופנהארנקי נשים, תיקי גב יעודיים לנשים, ותיקי מותג כגון CHANEL, GUCCI, BIAGINI בתחום תיקי המותג, יש משמעות למיתוג יש את מותגים עממים, מותגים מקומיים, מותגים בינלאומיים, ומותגי על שמחירו של תיק יכול להגיע לאלפיי ועשרות דולרים.


התיקים מיוצרים ממגוון רחב של חומרי גלם, כגון עור, בד, פלסטיק,(המוכר לנו גם כדמוי עור).


אז כנו שהבנו התיקים הם חלק מרכזי בחיי היום יום שלנו בחיינו בפרט ולכן יש לתת לתיקים את הכבוד לו הם ראויים, תראו לנו את התיק שלכם אנחנו נגיד לכם מי אתם.נכתב ע''י BIAGINI BAG'S

www.biagini.co.il

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: