עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ארנקים
תיקים לנשים

כיצד לבחור את התיק הנכון ?

14/06/2013 11:00
Biagini Bags
ארנקים, ארנקי נשים, תיקי נשים, תיקי אופנה

כיצד לבחור את התיק הנכון?תיקים וארנקים הם מאותםפריטים שאף פעם לא יכול להמעס מהם,ותמיד ישנה תחושה שאין לנו מספיק מהם,ותאמינו לי מניסיון של שנים בענףהתיקים וארנקים, אנייכול להעיד שזה נכון,במיוחד כשמדובר בבנות המין היפה,נשים, גם אםיהיה להן ארון בגודל של חדר שלם מלא כולורק בתיקים, תמידתשאר בכן התחושה שצריך להתחדש בתיק חדש.


לתיקים יש תפקיד חשובביותר על חיינו והם משפיעים רבות על ההופעהשלנו, ועל מישאנחנו, התיק הואלמעשה אביזר בעל חשיבות רבה ואחריות רבהמונחת בתיקו, החלמארגון חפציינו בצורה יעילה בתיק,תוךכדי דגש על מקום לכל פריט ופרט ,החלמטלפון נייד,ומקוםלתיק איפור, לניירת,למפתחות, לארנק,או כל חפץ אשר התיק יועד בעבורו,אם מדובר בתיק ים סביר שיהיה בו מקוםלמגבת ,קרם שיזוף,ארנק, וטלפוןנייד, אם מדוברבתיק למורה סביר שיהיה בו מקום לקלסרים,ומחשב, למעשההתיקים חולקים על כל תחום ועניין בחיינווכמעט לכל ענף ומקצוע יש תיק המיועד לו.


כאשר אנו מחליטים לרכושתיק חדש, ולא משנהאם זה תיק נשים, אותיק גברי על מה חשוב לשים דגש.


בענף התיקים בדומה לענףההנעלה, ישנםאכויות ורמות מחירים שונים,לכן כדי שנחליט אם אנחנו מעדיפיםמחיר, או איכות,נכון שיש את המשפט הידוע שלא כל מהשיקר הוא בהכרח איכותי,אבל בכל זאת כדי שניקח בחשבון שמחירזה עניין יחסי, ובד''כתיקים יקרים עשויים מחומרים יקריםואיכותיים, כגוןעור בטנות עמידות,רוכסני VKK ולכןגם מחירם מתומחר בהתאם,וכך גם עמידותם.


הבט נוסף שכדי מאוד לקחתבחשבון לפני שרוכשים תיקיםתיקי נשיםארנקי נשים, זה היכןלרכוש את התיק,אוהארנק אמינות החנות או הרשת,אחריות, הוראותשימוש,(זה נשמעקצת מוזר,אבללתיקים ביחוד אם מדובר בתיקי נשים מעוריש הוראות שימוש מיוחדים).


עכשיו כשאנחנו יודעיםשיש חשיבות גם מהיכן לרכוש את התיק,יש להתיחס לאיזו מטרה ושימוש אנורוצים את התיק ? אםזה תיק לאירוע שיש צורך להתאים אותו לבגדשרכשנו, או שמהתיק יומי יומי, ואםתיק יום יומי אז איזה צבע ?לגבי צבע זה עניין של טעם,ועל טעם וריח אין מה ….אני אישית ממליץ על צבע שחור מנסיוניהמקצועי זהו צבע נטרלי לכל הדעות ופחותנוטה להתלכלך, אךגם גוונים חומים על כל סוגיהן מתאימיםלהרבה סוגיים וסגנונות לבוש.

לאחר שהסכמנו על הצבע,בוא נשאל את עצמנו מה אנחנו צריכיםלאחסן בתיק ? אםהתיק יועד לערב /אירוע אז סביר שהוא יהיה קומפקטי,ויפה מספיק לטעמכם ויכיל מקום לארנקון,מפתח,נייד,וליפסטיק :) אםמדובר בתיק עבודה חשוב לשים לב לחלוקההפנימית של התיק, שישלתיק מספיק תאים,רוכסן אחורי למטבעות,ורצועת כתף או לצד הגוף מתכווננת,אם מדובר בתיק עסקים,אז לשים לב לחלוקה פנימית,מקום ונפח איחסון,ידית לאחיזה ידנית נוחה,ורצועת כתף.


נכון כייף מאוד,גם לרכוש תיקים בצורה ספונטנית,ושלא תבינו אותי לא נכון אני לא באואומר לכם תרכשו תיקי נשים וארנקים בצורהמתוכננת בלבד, ההפףתרכשו תיקים גם בספונטניות,אם בא לכם להתחדש סתם ככה בתיק באמצעטיול בקניון או ברחוב,תרכשו, פשוטחשוב שנדע מה אנחנו אוהבים ורוצים מעצמנוומהחבר הכל כך קרוב שלנו ששמו תיק,כיום יש כל כך הרבה דגמים,צבעים, מותגים,וסוגים של תיקים,וגם הרבה תיקי אופנה דמויי עור,שגם הם איכותיים,ויפים, והיתרוןהגדול שלהם הוא שהם גם זולים להפליא ביחסלתיקי נשים וארנקי נשים מעור,וגם יפים מאוד,אז אם בא לכם להיות ספונטני,ויש לכם חולשה לתיקים,או ארנקים אז תרגישו חופשיים לרכושולהתחדש בתיק חדש.המאמר נכתב ע''יארנקי BIAGINI כלהזכויות שמורות.


Http://www.biagini.co.il

Сialis
27/08/2018 19:53
I do trust all the ideas you've presented in your post.
They're very convincing and will certainly work. Nonetheless, the posts are
too short for novices. May you please prolong them a
bit from next time? Thank you for the post.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: